Przejdź do strony: Start
Przejdź do strony: O nas

Usługi

Koncepcja i projektowanie


Nasz zespół doświadczonych projektantów jest gotów przenieść Twoje pomysły z wyobraźni do rzeczywistości. Słuchamy klientów i współpracujemy z nimi starając się jak najlepiej określić ich oczekiwania. Wykorzystujemy naszą wiedzę specjalistyczną i pomagamy dobrać odpowiednie projekty i materiały, aby tworzyć koncepcje stoisk idealnie dopasowanie do założonych celów.

Zarządzanie projektem


Od pierwszego kontaktu jesteśmy skupieni na Twojej marce. Nasz międzynarodowy zespół Project Managerów zapewnia wsparcie w ponad 10 językach świata, aby w dowolnym miejscu na świecie, sprawnie przeprowadzić klientów przez cały proces tworzenia stoiska, od fazy projektu koncepcyjnego do ukończenia budowy.

Produkcja

stoiska


Stosujemy się do najwyższych standardów wykonania i egzekwujemy ścisłe środki kontroli jakości podczas całej przedprodukcji, produkcji, transportu i montażu stoiska.

Nasza zaawansowana fabryka w połączeniu z międzynarodową ekspertyzą, skrupulatnym planowaniem i kontrolą jakości przeprowadzaną przez naszych doświadczonych inżynierów to kluczowe elementy pozwalające nam dostarczać znakomite stoiska w dowolnym miejscu na świecie.

Używamy jedynie sprawdzonych, wysokiej jakości materiałów i przestrzegamy najwyższych norm bezpieczeństwa, uwzględniając lokalne wytyczne.

Zawsze staramy się, aby w ramach budżetu klienta zapewnić najlepsze, dostępne na rynku rozwiązania, bez uszczerbku na jakości. Pracujemy z pasją, lubimy to, co robimy i zawsze dajemy z siebie 110%.

Przejdź do strony: Kompleksowa i sprawna obsługa